XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery

OTK

XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery odbywający się w terminie od 18 do 24 października 2021r. pod hasłem „Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność” to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach tego tygodnia wszystkie klasy naszej szkoły spotkały się z pedagogiem szkolnym – doradcą zawodowym, który zaprosił je na wspólną wyprawę na 3K, zachęcając do obejrzenia prezentacji wyjaśniającej hasło tegorocznego OTK,

a dla najmłodszych przygotował quizy i zagadki o zawodach. Natomiast 20. 10. 2021r. gościem naszego szkolnego OTK był p. Marek Fiedor pracujący na co dzień w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Cieszynie, który opowiedział uczniom z klas ósmych o swojej pasji botanicznej, czyli o storczykach. Spotkanie zorganizowano przy współpracy z ZPPP w Cieszynie.