“Aktywni na Granicy”

Bardzo żałujemy, że aktualnie nie możemy spotkać się w murach naszej szkoły z naszymi przyjaciółmi z Czech, bo nic nie zastąpi wspólnej zabawy, rozmów i sportowej rywalizacji. Jednak stale utrzymujemy kontakt i postanowiliśmy podjąć się wyzwania, do którego zaprosiliśmy również czeską młodzież. Zadanie polegało na wykonaniu śnieżnych budowli, rzeźb i bałwanków. Niżej prezentujemy efekty naszych wspólnych działań.

 


Dzisiaj (tj.28.05 2019r. ) w naszej szkole zagościli po raz kolejny nasi partnerzy z Republiki Czeskiej w ramach kontynuacji projektu transgranicznego pod nazwą ,,Aktywni na granicy”. Młodzież z vratimovskiej szkoły wraz z panią dyrektor Darią Kucharową oraz swoimi nauczycielkami odwiedzili nas, aby wspólnie spędzić czas biorąc udział w najróżniejszych formach aktywności. Tak więc odbyły się rozgrywki piłkarskie, warsztaty tańca integracyjnego, wspólne gry i zabawy oraz pokaz pszczelarski dla uczniów i nauczycieli obu zaprzyjaźnionych szkół. Spotkanie przebiegało jak zawsze w niezwykle radosnej atmosferze. Zyskaliśmy kolejne miłe doświadczenia, a mały fragment tego wydarzenia zarejestrowaliśmy na zdjęciach i filmach. To był bardzo udany dzień!