Wycieczka klasy 3 i 4

W piątek 1 października klasa 3 i 4 wyruszyły na wycieczkę krajoznawczo –  edukacyjną w Beskidy.  W pierwszej kolejności dzieci zdobyły szczyt Szyndzielni z małą pomocą kolejki linowej, która w 8 minut przewozi zadowolonych pasażerów w górę. Po rekreacji na górskich szlakach  Beskidu Śląskiego uczniowie opuścili malowniczo położoną Szyndzielnię  i autokarem przemieścili się do Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej znajdującego się w Jaworzu.

Tam dopiero na naszych turystów czekały niesamowite atrakcje. Wpierw fascynujące opowieści o istotach żyjących w wodach słodkich, a później o stworzeniach wydających przedziwne dźwięki, które opanowały nawet najgłębsze miejsca w morzach i oceanach.  W wielkich akwariach można było zobaczyć wiele ciekawych zwierząt żyjących w wodach całego Świata. Ostatnim akcentem naszej wycieczki był pobyt w Motylarnii gdzie przewodnik opowiedział dzieciom dużo ciekawostek o owadach i pajęczakach oraz wiele z nich zaprezentował w swoich dłoniach. No i My też nie byliśmy od Niego gorsi – zobaczcie sami!

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FB