Konkurs recytatorsko-wokalny „Jakże nie pamiętać…”

 
Konkurs recytatorsko-wokalny „Jakże nie pamiętać…” i kolejne sukcesy naszych uczniów
Drugiego października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorsko-wokalnym, w którym prezentowano utwory tematyce powstańczo-patriotycznej. Konkurs został zorganizowany w ramach projektu edukacyjno-historycznym, by upamiętnić setną rocznicę wybuchu i przebiegu III Powstania Śląskiego i pozostałych działań powstańczych.
Reprezentami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drogomyślu byli: Patryk Domagała, Zofia Wróbel oraz Nina Englert.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 3-7 lat (przedszkolaki i uczniowie I klasy SP); dzieci i młodzież w wieku 8-13 lat (włącznie) oraz młodzież od 14. roku życia i dorośli. W konkursie wzięło udział, aż 43 uczestników.
Składamy ogromne gratulacje, zwyciężczyni konkursu Ninie Englert, która zajęła I miejsce oraz Patrykowi Domagale, który otrzymał wyróżnienie za recytowany tekst.
Raz jeszcze gratulujemy i serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom i ich rodzicom.