Turniej piłki nożnej

22 października 2019 roku grupa naszych piłkarzy w składzie Piotr Janik, Kamil Sojka, Mariusz Sojka, Bartek Brudny, Bartek Mały, Bartek Szołtys, Patryk Szołtys, Staś Baron, Dawid Sęk, Krzysiek Król pod przewodnictwem Pani Renaty Piórkowskiej, wzięła udział w zawodach grupowych w piłce nożnej. Byl to turniej grupy II szkół podstawowych powiatu cieszyńskiego. Najlepsze drużyny, wyłonione w eliminacjach gminnych rywalizowały o awans do finału powiatowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gminę Strumień reprezentowali uczniowie naszej szkoły. Zawody odbywały się w Strumieniu na Orliku. Nasi chłopcy walczyli do upadłego, ale nie udało im się wygrać. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce i mimo, że w finale konkurent okazał się lepszy i tak jesteśmy Mistrzami. Liczy się bowiem wola walki o zwycięstwo. Gratulujemy chłopcom i życzymy kolejnych sukcesów.