“NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA”

PROJEKT PROFILAKTYCZNY „NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA”

W dniu dzisiejszym uczniowie z klas VIa, VIb, VII i VIII wzięli udział w wyjątkowym przedsięwzięciu. W sali widowiskowej MGOK w Strumieniu mieli okazję wysłuchać historii dotyczących walki z nałogami opartych na przesłaniu „Nie zmarnuj swojego życia”. Podczas dynamicznego spotkania zachęcono ich do życia opartego na wartościach, do rozwijania swoich możliwości i talentów. Najwięcej emocji wzbudziła jednak próbka muzycznej twórczości w postaci koncertu raperów tworzących zespół RYMcerze – Łukasza Bęsia (pseud. Bęsiu) i Jonatana Blanka (Dj Yonas). Ambasadorami projektu zrealizowanego w ponad 800 szkołach w Polsce i za granicą (m.in. w USA, Kanadzie, Francji, Belgii) zostali Tomasz Adamek, Maciej Musiał, Jerzy Dudek, Marcin Kwaśny i Dominika Figurska.