Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Nie było to zwyczajne zakończenie roku, bo przecież po niemal 20 latach funkcjonowania wygasiliśmy ostatnią klasę gimnazjalną. Warto wspomnieć, że z naszego gimnazjum wyszło wielu absolwentów, którzy dziś z powodzeniem realizują swoje marzenia naukowe czy też zawodowe. Absolwentami drogomyskiego gimnazjum są więc lekarze, inżynierowie, prawnicy, nauczyciele, rzemieślnicy, sportowcy, muzycy, pasjonaci, biznesmeni i tak można by wymieniać długo. Wszystkich ich serdecznie pozdrawiamy! Na uroczystości zakończenia roku szkolnego żegnaliśmy klasę 3 gimnazjum i pierwszą po wielu latach 8 klasę szkoły podstawowej. Wzruszeń i emocji było bardzo wiele. Nieodzownym elementem tych spotkań jest także przedstawienie wyników nauczania. Uczennicą, która podbiła serca Grona Pedagogicznego okazała się być Anna Bebek z klasy 8, finalistka Wojewódzkiego konkursu Języka Polskiego oraz wielu innych konkursów tematycznych. Wśród uhonorowanych i nagrodzonych na uroczystym apelu uczniów nie mogło zabraknąć ucznia z najwyższą średnia, a w tym roku była to Maja Macura z klasy szóstej.

Wszystkim pracownikom szkoły, nauczycielom i uczniom życzymy odpoczynku w czasie wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu!