Dzień Kobiet w naszej szkole

9 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. 🌷Odbył się uroczysty apel, na którym uczniowie z klas trzeciej i czwartej zaprezentowali swoje programy artystyczne, ujawniając swoje zdolności aktorskie. Wystąpił także zespół  muzyczny umilając wszystkim występy.👏

Wszystkim Paniom i dziewczynkom zostaly złożone życzenia szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych  w życiu zdarzeń…  i wiele innych ciepłych słów.🎁🌹😍

Prowadząca akademię uraczyła nas kilkoma ciekawostkami na temat kobiet, np. Że kobiety wypowiadają o 13 tysiecy słów wiecej niż mężczyźni 😁, a na zakończenie wszystkie Panie zostały obdarowane drobnymi upominkami zrobionym przez uczniów.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny. ❤

Dziękujemy Paniom Annie Głowinkowskiej, Dorocie Witoszek-Ogon, Annie Wiech oraz Annie Majerek za wkład włożony w przygotowanie apelu. 💞