Bicie rekordu w pierwszej pomocy

Bijemy razem rekordy!

16 października obchodzimy Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października WOŚP organizuje rekord w pierwszej pomocy. Celem jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

Bicie rekordu w pierwszej pomocy odbywa się 16.10.2019 od godziny 12:00 do godziny 12:30 i nasza szkoła również się do tego przyłącza.

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” dotarł już do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Dzięki Fundacji WOŚP wszystkie dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy. Jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromną skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych. Chcemy razem z Wami wspólnie Pobić Rekord w Pierwszej Pomocy!