Turniej BRD

21 września w ramach Rajdu Rodzinnego na 50 rocznicę Szkoły Podstawowej w Drogomyślu, odbył się Turniej BRD, który uroczyście otworzyła pani dyrektor Ilona Gabryś, a zorganizowała i przeprowadziła pani Renata Piórkowska.
W turnieju brało udział 24 zawodników , 12 chłopców i 12 dziewczynek z klas od 5 do 8.
Medalistami w kategoriach: tor przeszkód oraz miasteczko ruchu drogowego zostali:
Wśród chłopców: Pierwsze miejsce szarzec Dawid z klasy 7. Drugie miejsce Sojka Kamil z klasy 7 .
Trzecie miejsce Sęk Dawid z klasy 8.
Wśród dziewczyn: Pierwsze miejsce Lange Aleksandra z klasy 8. Drugie miejsce Czapek Oliwia z klasy 8.
Trzecie miejsce Babiak- Szczypka Agata z klasy 6. Wręczenie nagród odbyło się na LKS Błyskawica w obecności pani Burmistrz Strumienia Anny Grygierek, nagrody natomiast wręczyła organizator rajdu pani Maria Gębusia. Wszystkim uczestnikom i gościom dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcą gratulujemy.